Poraz od Pro Recca

Pune tribine, ali i mreža

event 17.10.2024.

Za početak, hvala našim navijačima. Tribine našeg doma uz Savu bile su ispunjene praktički do posljednjeg mjesta. Slika koju nećemo zaboraviti, a nadamo se da ćemo ju što češće ponoviti, vidjeti ove sezone

Šteta jasno što dečki u vodi nisu uspjeli u svojem naumu, a oni su to sigurno željeli više od ikoga, pobijediti velikog suparnika. Nažalost, nisu uspjeli. Momčad trenera Sandra Sukna, odličan sastav talijanskog prvaka Pro Recca pobijedio je u 2. kolu C skupine Eurokupa. U jednoj riječi – zasluženo!

Ponovo puno primljenih pogodaka, već 5 u prvoj četvrtini, a 16 ukupno. Igrač više nije bio na visini (8-17), ali ni igrač manje. Naime, Pro Recco je postigao 8 golova iz 13 napada s brojčanom prednošću.

Naši su dečki vodili samo kratko i minimalno, u tri navrata u prvoj četvrtini (3:2, 4:3, 5:4). Od početka druge dionice i vodstva Pro Recca 7:5, Talijani više nisu ispuštali vodstvo.
Utakmicu Mladost – Pro Recco gledao je iz prvog reda dakako u novi trener, Igor Milanović.

Strijelci za Mladost bili su –-Jan Bušić 5, Josip Vrlić 4, Luka Bukić 2 i Konstanin Harkov 1 gol

U drugoj utakmici C skupine Eurokupa, mađarski Szolnok je očekivano pobijedio Duisburg u gostima (17:9).
Nakon dva kola u skupini vodi Pro Recco koji ima 6 bodova, slijedi Szolnok 5, Mladost 1 i na začelju Duisburg bez boda.

U sljedećem kolu, 31. listopada Mladost gostuje kod najslabije momčadi u skupini, Duisburga.