Mlađi juniori našeg kluba, a koje vodi trener Ratko Štritof, plasirali su se u polufinale Hrvatskog kupa. U ‘lažnom’ četvrtfinalu završnog turnira u Korčuli, mali Žapci su bili bolji od malih Medvjeda.
Mladost – Medveščak 8:6 (1:1, 1:2, 3:2, 3:1)
Golove za Mladost postigli su – Toni Cvitan 5, te po 1 Fran Šušak, Dorian Komar i Juraj Šorić.
Odličan je bio vratar Mark Jelača s 11 obrana.
Nimalo jednostavan nije bio zagrebački derbi. U konačnici, odluka je ‘pala’ tek zadnjim minutama utakmice. Poveli smo 1:0, a onda se opasno nagnuo naš brod kad je Medveščak početkom treće četvrtine poveo čak 5:2. Ipak, do kraja te dionice naši su dečki uspjeli poravnati s tri uzastopna gola. Bio je to začetak našeg razdoblja igre jer u istom smo ritmu nastavili i u zadnjoj četvrtini. Komar i opet za gol raspoloženi Cvitan su nam priskrbili vodstvo od dva gola (7:5), a tu smo razliku sačuvali do kraja susreta.
U polufinalu nas večeras od 20.00 sati čeka dubrovački Jug AO.