Poraz od Zadra

event 30.08.2019.

Nade HAVK Mladosti poražene su od aktualnog prvaka Hrvatske, Zadra, u 1. kolu četvrtfinalne skupine E sa 17:5 (3:2, 6:0, 3:3, 5:0). Prvak države ipak je bio prevelika zadaća za naše mlade igrače. Iako je krenulo u dobrom ritmu, druga četvrtina (6:0) pokazala je smjer ove utakmice. Zadrani su i u ovoj utakmici pokazali zašto […]

Nade HAVK Mladosti poražene su od aktualnog prvaka Hrvatske, Zadra, u 1. kolu četvrtfinalne skupine E sa 17:5 (3:2, 6:0, 3:3, 5:0).

Prvak države ipak je bio prevelika zadaća za naše mlade igrače. Iako je krenulo u dobrom ritmu, druga četvrtina (6:0) pokazala je smjer ove utakmice. Zadrani su i u ovoj utakmici pokazali zašto su i dalje prvi konkurenti za naslov.

Po dva pogotka postigli su Fabio Jakuš i Dominik Udovičić, dok je jednom precizan bio Andrija Čolović.

Mladost svoj put nastavlja sutra utakmicom s Mornarom koja je na rasporedu u 11:30. Ovim porazom Mladost je izgubila šansu boriti se za jedno od prva četiri mjesta te će sutra u popodnevnom dijelu u borbu od 5. do 8. mjesta.