Bolji od Medveščaka

event 19.08.2020.

Mlađi kadeti HAVK Mladost pobjedom nad Medveščakom 9:4 osigurali su sutrašnju borbu za 5. mjesto na završnom turniru Kupa Hrvatske. Mladi Žapci su pobjedom na otvorenom plivalištu na Šalati protiv domaćih Medvjeda osigurali borbu za 5. mjesto. Zanimljivost utakmice je posljednja četvrtina koja je protekla bez pogodaka tako da je konačni rezultat bio poznat nakon […]

Mlađi kadeti HAVK Mladost pobjedom nad Medveščakom 9:4 osigurali su sutrašnju borbu za 5. mjesto na završnom turniru Kupa Hrvatske.

Mladi Žapci su pobjedom na otvorenom plivalištu na Šalati protiv domaćih Medvjeda osigurali borbu za 5. mjesto. Zanimljivost utakmice je posljednja četvrtina koja je protekla bez pogodaka tako da je konačni rezultat bio poznat nakon 21 minutu igre.

Sutrašnja borba za 5. mjesto na rasporedu je u 10 sati. Protivnik će biti splitski Jadran ST.