Bukić ponajbolji u pobjedi Hrvatske

event 16.11.2016.

Hrvatska vaterpolo reprezentacija u Rijeci je pobijedila Grčku rezultatom 11:6 u prvom kolu Svjetske lige. Prvi gol na utakmici postigao je Mladostaš Bukić koji je ukupno postigao dva gola te je zajedno sa Suknom i Garciom bio najbolji strijelac Hrvatske. Igrači izbornika Tucka odigrali su izvrsnu drugu četvrtinu koju su dobili 4:0 i ostvarili prednost […]

Hrvatska vaterpolo reprezentacija u Rijeci je pobijedila Grčku rezultatom 11:6 u prvom kolu Svjetske lige.

Prvi gol na utakmici postigao je Mladostaš Bukić koji je ukupno postigao dva gola te je zajedno sa Suknom i Garciom bio najbolji strijelac Hrvatske. Igrači izbornika Tucka odigrali su izvrsnu drugu četvrtinu koju su dobili 4:0 i ostvarili prednost koju nisu ispuštali do kraja.
Bukić je uz dva gola imao i dvije ukradene lopte te je pokazao da je jedan od najbržih plivača osvojivši dvije lopte na početku četvrtine. Naš vratar Marcelić bio je u sastavu, ali je utakmicu odgledao s klupe.
U sljedećem kolu Hrvati gostuju u Francuskoj 6. prosinca.