Pobjeda protiv Zvezde

event 15.10.2015.

Vaterpolisti Mladosti pobjedom su završili domaće dvokolo protiv beogradskih klubova. Žapci su slavili protiv Crvene zvezde rezultatom 8:3. U prve dvije četvrtine utakmica je bila izjednačena i samo zahvaljući izvrsnom vrataru Marceliću na poluvrijeme su naši vaterpolisti otišli s pogotkom prednosti. Marca je 8 sekundi prije kraja 2. četvrtine obranio peterac Jankoviću. Druge dvije četvrtine […]

Vaterpolisti Mladosti pobjedom su završili domaće dvokolo protiv beogradskih klubova. Žapci su slavili protiv Crvene zvezde rezultatom 8:3.

U prve dvije četvrtine utakmica je bila izjednačena i samo zahvaljući izvrsnom vrataru Marceliću na poluvrijeme su naši vaterpolisti otišli s pogotkom prednosti. Marca je 8 sekundi prije kraja 2. četvrtine obranio peterac Jankoviću.
Druge dvije četvrtine Žapci su dobili rezultatom 3:1 i na kraju u mirnoj završnici ostvarili bitnu pobjedu.
Najbolji strijlci naše momčadi bili su Bukić i Bašić sa po 2 pogotka, dok je vratar Marcelić skupio izvrsnih 13 obrana.

Nakon 4 kola Mladostaši su na 6. mjestu ali imaju utakmicu manje od Crvene zvezde i Partizana za kojima zaostaju 2 (Zvezda), odnosno 3 (Partizan) boda.

U sljedećem kolu naše vaterpoliste očekuje teško gostovanje u Dubrovniku.