Kup Hrvatske za mlađe nade

Drugi poraz u Korčuli

event 08.09.2023.

Naši mladići su u trećem nastupu završnog turnira Hrvatskog kupa za mlađe nade, a koji se igra u Korčuli, doživjeli drugi poraz

Nakon prijepodnevnog slavlja protiv Solarisa (7:4), večer nije bila ni približno tako uspješna. Cavtat je naime slavio protiv naših dječaka pobijedivši 11:4 (2:1, 1:1, 3:2, 5:0).
Još do zadnje četvrtine je utakmica bila više manje ‘otvorena’, da bi u zadnjih pet minuta koliko traje četvrtina u ovom uzrastu (godište 2012. i mlađe), suparnik bio puno bolji i napravio ključnu razliku.

Strijelci za mladostaše bili su – Andrija Klišanin 2, Mihael Katić 1 i Petar Stričević 1 gol.
U subotu, trećeg dana natjecanja, Mladost će odigrati ponovo dvije utakmice. Prvo protiv domaćina, korčulanskog KPK (08.40 sati) i potom protiv splitskog Jadrana (15.40).