Dva lica Mladosti

event 02.10.2023.

U petak blistavo, a samo dva dana kasnijem, u nedjelju… pa, malo dalje od toga

U 4. kolu Premier lige, skupine A ili Zapad, još je jedna teška domaća utakmica bila pred našim momcima. Sada je u Zagreb došao prvak Crne Gore, Jadran iz Herceg Novog kojem je možda i kao dobro upozorenje došao primjer Juga AO koji je dva dana ranije pokleknuo u našem bazenu.

Suparnik je ušao maksimalno odlučan od prvog napada, od prve minute pokazati i dokazati klasu. U čemu su na našu žalost u cijelosti uspjeli.

Prva četvrtina 4:1, nakon druge 8:2, početkom treće 9:2, a onda… Onda smo prestali brojati. Nije to bio mladostaški dan. Nije ‘klapalo’ u obrani i napadu, nije bilo niti jednog raspoloženog pojedinca, a s druge strane mora se priznati vrlo jaka momčad. Uostalom, sudionik Lige prvaka.

Završilo je pobjedom suparnika 12:7 (4:1, 4:1, 2:3, 2:2).

Najbolji strijelci u našoj momčadi bili su Jerko Penava i mladi Toni Bušić s 2 gola, a slijedili su ga Jan Bušić, Luka Bajić i kapetan Dario Rakovac, svi s po 1 pogotkom.