Hrvatska slavila protiv Australije

event 15.06.2018.

Hrvatska vaterpolo reprezentacija pobijedila je Australiju u prijateljskoj utakmici igranoj na Savi rezultatom 9:5. Nastupila su četvorica Mladostaša. U tijeku priprema za završnicu Svjetske lige Australci su gostovali u Zagrebu. Među petnaestrociu igrača izbornik Tucak uvrstio je i kvartet Žabaca. Vratar Marcelić branio je druge dvije četvrtine te je skupio vrlo dobrih 6 obrana. Andrija […]

Hrvatska vaterpolo reprezentacija pobijedila je Australiju u prijateljskoj utakmici igranoj na Savi rezultatom 9:5. Nastupila su četvorica Mladostaša.

U tijeku priprema za završnicu Svjetske lige Australci su gostovali u Zagrebu. Među petnaestrociu igrača izbornik Tucak uvrstio je i kvartet Žabaca. Vratar Marcelić branio je druge dvije četvrtine te je skupio vrlo dobrih 6 obrana. Andrija Bašić postigao je jedan pogodak te je izborio jedno isključenje. Od Mladostaša još su nastupili Ivan Domagoj Zović (osvojio dvije lopte u plivanju na početku četvrtine) te Lovre Miloš.
Golove za Hrvatsku još su postigli Šetka i Krapić po 2 te Fatović, Vukičević, Bušlje i Vrlić po 1