Još jedan tijesan poraz mlađih kadeta

event 29.07.2017.

Mlađi kdeti MLadosti u nedjelju će se boriti za 7. mjesto u Kupu Hrvatske nakon što su izgubili od Primorja rezultatom 8:7. Mladi Žapci su jako loše ušli u utakmice te su na početku druge četvrtine gubili 5:1. Unatoč tome igrači trenera Bajića nisu se predavali. Borbenom igrom do kraja u posljednjim trenucima utakmice došli […]

Mlađi kdeti MLadosti u nedjelju će se boriti za 7. mjesto u Kupu Hrvatske nakon što su izgubili od Primorja rezultatom 8:7.

Mladi Žapci su jako loše ušli u utakmice te su na početku druge četvrtine gubili 5:1. Unatoč tome igrači trenera Bajića nisu se predavali. Borbenom igrom do kraja u posljednjim trenucima utakmice došli su u priliku za izjednačenje. Nažalost Jugovac je promašio zadnji napad sa igračem više i pobjeda je pripala Primorjašima.
Petroica Mladostaša postigla su po pogodak Jugovac, Goršeta, Pantlik, Bucić i Mihaljević) dok je najefikasniji bio Tkalčec sa 2.