Jug pobjednik Regionalne vaterpolo lige

event 19.03.2016.

U finalu Regionalne vaterpolo lige Jug CO je pobijedio Primorje EB rezultatom 9:5 (2:2, 2:2, 3:0, 2:1) te se okitio naslovom prvaka za sezonu 2015/16. Nakon neizvjesnih prve dvije četvrtine, igrači trenera Vjekoslava Kobeščaka, “zagospodarili” su plivalištem u Gružu i potpuno slomili otpor rječkog Primorja. Nakon što su ekipe strane promijenile pri rezultatu 4:4, Jugaši […]

U finalu Regionalne vaterpolo lige Jug CO je pobijedio Primorje EB rezultatom 9:5 (2:2, 2:2, 3:0, 2:1) te se okitio naslovom prvaka za sezonu 2015/16.

Nakon neizvjesnih prve dvije četvrtine, igrači trenera Vjekoslava Kobeščaka, “zagospodarili” su plivalištem u Gružu i potpuno slomili otpor rječkog Primorja. Nakon što su ekipe strane promijenile pri rezultatu 4:4, Jugaši su postigli 5 pogodaka te riješili pitanje pobjednika. Uzbudljiva utakmica, dostojna finala RVL, pokazala je sve ljepote vaterpolo igre. Kao zanimljivost treba istaknuti da kraj utakmice zbog isključenja nije dočekalo po 3 igrača iz obje ekipe.

Za najboljeg igrača final 4 turnira prolašen je igrač Juga Vrlić koji je u finalu postigao 3 zgoditka.