Juniori bolji od Zadra

event 12.03.2022.

Juniori Mladosti nadigrali su Zadar 1952 i slavili rezultatom 14:9 (4:2, 3:4, 3:1, 4:2) te tako izborili utakmicu za 5. mjesto u Hrvatskoj protiv Mornara BS. Nakon serije od tri poraza igrači koje vodi trener Vincek upisali su pobjedu nad ekipom Zadra 1952. Prve dvije četvrtine protekle su u ravnopravnoj igri uz činjenicu da su […]

Juniori Mladosti nadigrali su Zadar 1952 i slavili rezultatom 14:9 (4:2, 3:4, 3:1, 4:2) te tako izborili utakmicu za 5. mjesto u Hrvatskoj protiv Mornara BS.

Nakon serije od tri poraza igrači koje vodi trener Vincek upisali su pobjedu nad ekipom Zadra 1952. Prve dvije četvrtine protekle su u ravnopravnoj igri uz činjenicu da su Žapci cijelo vrijeme vodili gol ili dva razlike. Nakon promjene strana Žapci su se odvojili na +4 i tu za Zadrane više nije bilo povratka. Uz, sad već standardno, vrlo dobrog vratara Udovića sa 13 obrana, svoju večer je imao i Mihaljević koji se zabio 4 gola. Našem Zari su se na listi strijelaca priključili centar Toni Bušić sa 3 gola, te Bučević, Tkalčec i Fajković sa po dva postignuta gola, dok je jedan gol dao Narančić.

Žapci Prvenstvo Republike Hrvatske završavaju sutrašnjom utakmicom protiv Mornara BS, koji je u grupi slavio 11:9. Utakmica je na rasporedu 13.3. u 10:30.