U četvrtak borba za brončanu medalju

Juniori izgubili polufinale Kupa

event 22.05.2024.

U Zadru su juniori našeg kluba izgubili polufinalnu utakmicu završnog turnira Hrvatskog kupa

Dubrovački Jug AO je svladao Mladost 11:7 (4:0, 2:1, 2:3, 3:3).

Sve je bilo završeno zapravo dosta rano, naznačeno u prvoj četvrtini koju su suparnici dobili čak 4:0. Prvi su gol mladi mladostaši postigli tek dvije i pol minute prije kraja druge četvrtine, a dotad je Jug AO vodio već 5:0! Jasno, u takvim okolnostima je dosta teško bilo očekivati velik preokret. Inače, u skupini su naši mladići pobijedili istog ovog suparnika, u izjednačenoj utakmici 7:6. Polufinale se pokazalo našom najlošijom utakmicom dosad, a za nadati se je da će na tomu i ostati odnosno da će dečki u četvrtka uspjeti izboriti pobjedu u utakmici za broncu.

Strijelci za Mladost bili su – Bartul Bučević, Vito Branković i Amar Fajković po 2 gola, te Jan Bušić 1 gol.