Juniori preokretom do pobjede nad Jadranom

event 25.01.2020.

Juniori HAVK Mladost, pod vodstvom trenera Vinceka, pobijedili su splitskog Jadrana s 9:7 (2:4, 2:3, 4:0, 1:0), u 2. kolu završnog turnira Prvenstva Hrvatske. Žapci su poveli 1:0, ali onda su stali te dopustili protivniku da se odvoji na 6:2 i 7:3 sredinom druge četvrtine. Međutim, tada “Vincekovi” pokazuju karakter i rade potpuni preokret. Do […]

Juniori HAVK Mladost, pod vodstvom trenera Vinceka, pobijedili su splitskog Jadrana s 9:7 (2:4, 2:3, 4:0, 1:0), u 2. kolu završnog turnira Prvenstva Hrvatske.

Žapci su poveli 1:0, ali onda su stali te dopustili protivniku da se odvoji na 6:2 i 7:3 sredinom druge četvrtine. Međutim, tada “Vincekovi” pokazuju karakter i rade potpuni preokret. Do kraja utakmice ne primaju niti jedan pogodak a postižu ih čak 6 za slavlje.

Bile je ovo prava momčadska pobjeda gdje se čak 6 igrača upisalo u strijelce od kojih su Papež, Požarić i Brčić postigli 2 gola, a Brnetić, Mihić i Bušić.

Do kraja nam predstoji još utakmica 3. kola koja je na rasporedu večeras s početkom u 19:20 protiv Juga.