Juniori: Remi izboren u zadnjim sekundama

event 13.07.2021.

Juniori Mladosti u zadnjim su sekundama izborili remi na startu Kupa RH koji se igra 13.-16.7. u Dubrovniku. Igrači koje vode trener Vincek i pomoćnik Hrestak odigrali su neodlučeno s Jadranom 9:9 (4:5, 1:0, 2:0, 2:4) nakon gola Bušića 8 sekundi prije kraja utakmice. Prva utakmica na turniru i odmah protivnik po mjeri, doprvak Hrvatske, splitski Jadran. Bila je […]

Prva utakmica na turniru i odmah protivnik po mjeri, doprvak Hrvatske, splitski Jadran. Bila je to utakmica izjednačenih protivnika, a svaka momčad je bila nekoliko puta u vodstvu. Mladost čak i sa +2 u dijelu utakmice u kojem je obrana funkcionirala savršeno pa Splićani nisu zabili gol gotovo 18 minuta. Ipak u zadnju minutu se ušlo vodstvom Jadrana 9:8. Trener Vincek je nakon time outa u napad poslao i vratara Udovića, što je stvorilo malu pomutnju kod Jadranaša. Iskoristio je to Bušić koji je na asistenciju Brčića postigao posljednji gol susreta. Za konačnih 9:9.

Mladostašima slijedi Zadar u 17:00, te sutra Medveščak u 9:00 i Mornar u 18:20.

Dva prvoplasirana iz skupne izborit će plasman u polufinale.

Strijelci za Mladost: Paić 3, Bušić 2, Antunović 1, Obuljen 1, Brčić 1 i Narančić 1.