Juniori svladali Medveščak u kvalifikacijama za Kup Hrvatske

event 09.06.2022.

S visokih 18:8 (7:2, 3:0, 4:3, 4:1) juniori Mladosti slavili su protiv Medveščaka u svojoj prvoj utakmici kvalifikacija za Kup RH. Ovom pobjedom su praktički osigurali nastup na završnom turniru F8. Žapci su već u prvoj četvrtini osigurali visoku prednost, a u drugoj defacto zacementirali pobjedu. Najraspoloženiji je bio Jan Bušić sa 6 postignutih golova, […]

S visokih 18:8 (7:2, 3:0, 4:3, 4:1) juniori Mladosti slavili su protiv Medveščaka u svojoj prvoj utakmici kvalifikacija za Kup RH. Ovom pobjedom su praktički osigurali nastup na završnom turniru F8.

Žapci su već u prvoj četvrtini osigurali visoku prednost, a u drugoj defacto zacementirali pobjedu.

Najraspoloženiji je bio Jan Bušić sa 6 postignutih golova, a slijedio ga je Obuljen sa 4. Paić je postigao 3 gola, a po dva Tkalčec i stariji brat Bušić, Toni Bušić. Jednom je vratara Medveščaka svladao Bakarić.