Juniori uvjerljivi protiv POŠK-a

event 13.01.2020.

Na startu polufinalnog turnira Prvenstva Hrvatske za juniore Mladost je bila bolja od POŠK-a s 21:10 (6:5, 3:2, 7:1, 5:2). Čak 11 golova je “palo” u prvoj četvrtini u kojoj je POŠK vodio s 2:1, ali i Mladost dva puta po dva zgoditka. Neizvjesnost oko pobjednika trajala je do sredine druge četvrtine, do kada su […]

Na startu polufinalnog turnira Prvenstva Hrvatske za juniore Mladost je bila bolja od POŠK-a s 21:10 (6:5, 3:2, 7:1, 5:2).

Čak 11 golova je “palo” u prvoj četvrtini u kojoj je POŠK vodio s 2:1, ali i Mladost dva puta po dva zgoditka. Neizvjesnost oko pobjednika trajala je do sredine druge četvrtine, do kada su Splićani držali utakmicu u egalu, na rezultatu 7:7.

Nakon toga igrači trenera Vinceka rade seriju od 8:0 i utakmica je riješena. U posljednjoj dionici Žapci su prednost povećali na konačnih 21:10.

Svoju večer na bazenu na Višnjiku imao je Mihić koji je postigao 7 golova, a odmah do njega bio je Požarić s 5 zgoditaka. Tri puta je mrežu tresao Brnetić, a po jednom Samardžić, Krpan, Holzinger, Sikirić, Brčić i Bušić. Vratar Miškić sakupio je 6 obrana, a još su u sastavu bili Glavinić, Papež, Rubak i vratar Udović.

U drugom susretu Jadran je svladao domaći Zadar 1952 s 10:7.

Za Žapce je nastavak turnira je sutra, 14.1. u 10:00 protiv Zadra.