Juniori uvjerljivi protiv ZPK

event 09.12.2021.

Juniori HAVK Mladost svladali su ZPK 19:6 (4:1, 4:1, 4:1, 7:3) u prvom susretu kvalifikacija za Prvenstvo Hrvatske. Ovom pobjedom igrači trenera Vinceka praktično su izborili poluzavršnicu budući da im je u kvalifikacijama preostao samo uzvratni susret s istim protivnikom. Utakmica je protekla u dominaciji naših juniora. Od prve do zadnje minute bila je očita […]

Utakmica je protekla u dominaciji naših juniora. Od prve do zadnje minute bila je očita razlika u kvaliteti. Unatoč velikom broju zgoditaka, vratari oba kluba su imali nekoliko zapaženih obrana i spadaju u istaknutije pojedince susreta.

Uzvrat istih protivnika je za tjedan dana.

Strijelci: V. Antunović 4, Bakarić 4, J. Bušić 3, Tkalčec 2, Bučević 2, Narančić 2, Brčić 1, Fajković 1