Juniori visoko svladali Zadar 1952

event 13.07.2021.

Juniori Mladosti su u drugom kolu Kupa Republike Hrvatske bili bolji od Zadra 17:6 (4:1, 3:2, 3:1, 7:2). Žapci su otvorili susret vrlo dobro i već nakon prve četvrtine vodili s 4:1. Sličnim tempom se nastavilo i u drugoj dionici. Nakon promjene strana Žapci su “digli nogu s gasa”, ali samo kako bi uhvatili zalet […]

Juniori Mladosti su u drugom kolu Kupa Republike Hrvatske bili bolji od Zadra 17:6 (4:1, 3:2, 3:1, 7:2).

Žapci su otvorili susret vrlo dobro i već nakon prve četvrtine vodili s 4:1. Sličnim tempom se nastavilo i u drugoj dionici. Nakon promjene strana Žapci su “digli nogu s gasa”, ali samo kako bi uhvatili zalet za posljednju četvrtinu koju su riješili u svoju korist s pet golova razlike.

Najefikasniji su bili kapetan Požarić, Antunović i Paić sa po 4 gola. Odmah do njih je Brčić s 3 postignuta zgoditka dok su po jedan pridodali Mihić i Bakarić. Valja istaći i zapaženu ulogu vratara Udovića koji se obranio 8 udaraca u svoja vrata.

Žapcima slijedi dvoboj s Medveščakom u 9:00, a potom i poslijednji susret u grupi protiv Mornara u 18:20. Taj dvoboj, vrlo je izvjesno, bi mogao odlučivati o prolasku u polufinale.