Kadeti dobili Medveščak na prohladnoj Šalati

event 27.06.2018.

Kadeti Mladosti svladali su Medveščak s 13:4 (5:1, 2:2, 4:0, 2:1) u kvalifikacijama za Kup Hrvatske. Mladost je sinoć na Šalati bila bolja od Medveščaka za +9 golova, a temperatura na otvorenom plivalištu je bila tek koji stupanj toplija od tih +9. Igrači koje vodi trener Nikica Gulin su prvu četvrtinu iskoristili za podizanje tjelesne […]

Kadeti Mladosti svladali su Medveščak s 13:4 (5:1, 2:2, 4:0, 2:1) u kvalifikacijama za Kup Hrvatske.
Mladost je sinoć na Šalati bila bolja od Medveščaka za +9 golova, a temperatura na otvorenom plivalištu je bila tek koji stupanj toplija od tih +9. Igrači koje vodi trener Nikica Gulin su prvu četvrtinu iskoristili za podizanje tjelesne temperature te su žustrim plivanjem ostvarili prednost od 5:1. Medvedi su u drugoj četvrtini uspjeli usporit naše Žapce, te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 7:3.
A onda opet kreće razdoblje Mladosti, preciznije razdoblje Luke Tkalčeca i Mladost je već na 11:3.
U zadnjoj dionici priliku su dobili i Žapci s manjom minutažom da pokažu da i na njih trener može računati.
Strijelci za Mladost bili su: Tkalčec (6), Narančić (3), Zaratustra Mihaljević (2), te po jedan gol Josipović i Schonwald.
Igrači, treneri i malobrojna publika utakmicu će više pamtiti po hladnoći na bazenu, nego li po samoj igri.
Danas, 27.6. u 20:30, je uzvratna utakmica između istih suparnika na plivalištu na Savi.