Kadeti osigurali završni turnir Prvenstva Hrvatske

event 05.03.2022.

Još jedna uvjerljiva, četvrta po redu, pobjeda kadeta na poluzavršnici u Splitu. Ovog puta su igrači trenera Sappea nadigrali i visoko porazili Opatiju rezultatom 27:2 (4:0, 8:1, 8:1, 7:0). Nastavljen je niz uvjerljivih pobjeda i uvjerljivih predstava naših kadeta. Niti Opatija nije uspjela izbjeći sudbinu dvaju POŠK-a i Zadra 1952, koje su Žapci nadvisili prethodnih […]

Još jedna uvjerljiva, četvrta po redu, pobjeda kadeta na poluzavršnici u Splitu. Ovog puta su igrači trenera Sappea nadigrali i visoko porazili Opatiju rezultatom 27:2 (4:0, 8:1, 8:1, 7:0).

Nastavljen je niz uvjerljivih pobjeda i uvjerljivih predstava naših kadeta. Niti Opatija nije uspjela izbjeći sudbinu dvaju POŠK-a i Zadra 1952, koje su Žapci nadvisili prethodnih dana. Od prve do zadnje minute Mladost je držala apsolutno sve konce utakmice, dozvolivši igračima Opatije tek dva gola, po jedan u drugoj i trećoj četvrtini. Za kraj poluzavršnog turnira slijedi utakmica protiv Mornara BS, u nedjelju u 11:20.

Strijelci: Erenda (7), Sappe (5), Petrović Malešević (4), Brčić (3), Lovro Petković (2), Šorić (2), Mihaljević (1), Radetić (1), Maglica (1) i Čolović (1).