Kadeti ostvarili i drugu pobjedu

event 16.09.2022.

Učenici trenera Roberta Sappea ostvarili su u 2. kolu i drugu pobjedu na finalnom turniru Hrvatskog kupa koji se igra u Zagrebu. Naši su kadeti svladali sastav Zadra 1952 s dva gola razlike, 8:6. Do početka druge četvrtine gledali smo izjednačen vaterpolo (1:1, 2:2), da bi potom s tri uzastopna gola za vodstvo 5:2 do […]

Učenici trenera Roberta Sappea ostvarili su u 2. kolu i drugu pobjedu na finalnom turniru Hrvatskog kupa koji se igra u Zagrebu. Naši su kadeti svladali sastav Zadra 1952 s dva gola razlike, 8:6.

Do početka druge četvrtine gledali smo izjednačen vaterpolo (1:1, 2:2), da bi potom s tri uzastopna gola za vodstvo 5:2 do poluvremena, naši mladići počeli osiguravati pobjedu. Najvišu prednost mladi su mladostaši imali pred kraj treće četvrtine kada su poveli 8:3.

Strijelci za Mladost bili su Petar Erenda 3 gola, Matej Šorić 2, te po 1 Andrija Čolović, Deni Sappe i Karlo Šindler.

Vratar Karlo Subota ubilježio je 8 obrana, a Petar Radman jednu.

Večeras od 20.15 sati, Mladost igra zaključno 3. kolo u skupini A protiv splitskog Jadrana.