Kadeti osvojili 3.mjesto

event 05.02.2017.

U utakmici za 3. mjesto na Prvenstvu Hrvatske kadeti Mladosti pobijedili su KPK rezultatom 7:5 i osvojili brončanu medalju. Mladi Žapci do pobjede su došli u drugom poluvremenu utakmice. Nakon dvije četvrtine rezultat je bio 5:5 iako su Korčulani bolje ušli u utakmicu u kojoj su poveli sa 3:1. U nastavku utakmice igrači trenera Gulina […]

U utakmici za 3. mjesto na Prvenstvu Hrvatske kadeti Mladosti pobijedili su KPK rezultatom 7:5 i osvojili brončanu medalju.

Mladi Žapci do pobjede su došli u drugom poluvremenu utakmice. Nakon dvije četvrtine rezultat je bio 5:5 iako su Korčulani bolje ušli u utakmicu u kojoj su poveli sa 3:1. U nastavku utakmice igrači trenera Gulina odigrali su izvrsnu obranu te nisi primili gola u posljednje dvije četvrtine (zadnji gol su primili 1:54 prije kraja druge četvrtine. Golove za Mladostaše postigli su Holzinger i Paič po 2 te Mlinarić, Bušić i Lomtatidze po 1.

Čestitamo našim mladim igračima i njihovim trenerima na lijepom uspjehu u Zadru.