Kadeti poraženi od POŠK-a 1937

event 29.07.2021.

Prvi nastup na Prvenstvu Hrvatske kadeti HAVK Mladost okončali su porazom od splitskog POŠK-a 1937. Rezultat je bio 16:12 (4:4, 3:3, 3:3, 2:6) za Splićane.  Nakon što su u prvom kolu bili slobodni, igrači trenera Sappea u drugom su kolu izgubili susret u skupini A. Pogled na rezultate po četvrtinama sve govori. Prve tri četvrtine […]

Prvi nastup na Prvenstvu Hrvatske kadeti HAVK Mladost okončali su porazom od splitskog POŠK-a 1937. Rezultat je bio 16:12 (4:4, 3:3, 3:3, 2:6) za Splićane.

Nakon što su u prvom kolu bili slobodni, igrači trenera Sappea u drugom su kolu izgubili susret u skupini A. Pogled na rezultate po četvrtinama sve govori. Prve tri četvrtine bile su sasvim izjednačene, a svaka strana je u nekom razdoblju imala vodstvo od dva gola. Mladost za 6:4 i 7:5, a POŠK 1937 za 7:9.

Posljednja četvrtina pokazala se odlučujućom za konačan rezultat. Splićani su napravili razliku od 3 gola i tu za Žapce više nije bilo povratka. Trener Sappe je u poruci kratko sve objasnio: “Nismo izdržali do kraja”.

Golove za Mladost postigli su Jakuš 4, Dobrić i Stančić po 3, te Čolović i Udovičić po 1.

Mladost turnir nastavlja utakmicom 3. kola u kojoj igraju protiv Mornara, 30.7. u 9:00.