Kadetima bod protiv POŠK-a na otvaranju

event 01.03.2018.

U prvoj utakmici na završnici Prvenstva Hrvatske kadeti Mladosti remizirali su protiv vršnjaka splitskog POŠK-a rezultatom 7:7 Ranim pogotkom ponajbolji igrač Žabaca, Tkalčec, doveo je Mladostaše u vodstvo, ali nastavak prve četvrtine potpuno je pripao Splićanima. Ipak igrači trenera Gulina se bude i izvrsno igraju u drugoj četvrtini te sa 3 gola vračaju rezultat u […]

U prvoj utakmici na završnici Prvenstva Hrvatske kadeti Mladosti remizirali su protiv vršnjaka splitskog POŠK-a rezultatom 7:7

Ranim pogotkom ponajbolji igrač Žabaca, Tkalčec, doveo je Mladostaše u vodstvo, ali nastavak prve četvrtine potpuno je pripao Splićanima. Ipak igrači trenera Gulina se bude i izvrsno igraju u drugoj četvrtini te sa 3 gola vračaju rezultat u egal. Početkom treće četvrtine Pantlik pogađa za potpuni preokret (6:5), ali splitski mladići pod vodstvom nekad poznatog golmana Hrvatske Školnekovića, ne popuštaju već utakmicu uvode u neizvjesnu završnicu. Na ulasku u posljednje dvoje minute, trener Gulin zove minutu odmora koja se pokazala ključna za podjelu bodova. Uspješan dogovor s klupe u pogodak je pretvorio Schonwald. Do kraja su obje obrane izdržale i svaka ekipa je osvojila po bod.
Svakako Žabci mogu biti zadovoljni što nisu izgubili, pogotovo nakon loše prve četvrtine. Preostaju im dvije utakmice u kojima će možta morati misliti i na ukupno gol razliku za nastavak borbe za medalje. U petak u 9 ujutro igraju protiv Zadra koji je danas lagano izgubio od Juga 15:7.