Juniori remizirali na startu finala Kupa RH

event 29.08.2019.

Prema prikazanom realna podjela bodova. Kraj! Neriješeno na startu. Naše dečke sutra čeka Mornar BS u 10:10. Najbolji pojedinac vratar Miškić s 12 obrana (60%), ostali su imali svojih dobrih i loših trenutaka. Primorje ime zadnji napad, nakon time outa. 8:8 Požarić s lijevog krila iz igrača više. Trener Vincek zove time out na ulasku […]

Prema prikazanom realna podjela bodova.

Kraj! Neriješeno na startu. Naše dečke sutra čeka Mornar BS u 10:10. Najbolji pojedinac vratar Miškić s 12 obrana (60%), ostali su imali svojih dobrih i loših trenutaka.

Primorje ime zadnji napad, nakon time outa.

8:8 Požarić s lijevog krila iz igrača više.

Trener Vincek zove time out na ulasku u zadnju minutu. Riječani i dalje na 8:7

Time out Primorja na 4 minute do kraja utakmice pri vodstvu Primorja 8:7.

8:7 za Primorje

7:7 Samardžić s desnog vanjskog na zonu Primorja – 6 i pol minuta do kraja.

Na ulasku u posljednju četvrtinu vratar Miškić ima 10 obrana, a najefikasniji je Bajić s 3 gola, ali i dvije osobne greške.

7:6 Primorje na kontru u zadnjoj sekundi 3. četvrtine

6:6 Mihić sa srednjeg na dvije minute do kraja četvrtine

Četvrtina u kojoj nema golova

Nakon 2,5 minute u trećoj četvrtini Miškić brani peterac kojeg je skrivio Bajić (2. osobna)

2:4 Bajić vraća na dva razlike nakon kontre 2 na 3 i asistencije Mihića

Prva četvrtina završila je minimalnom prednošću Mladosti.

2:3 smanjilo Primorje minutu do kraja 1. četvrtine

1:3 vodi Mladost nakon gola Požarića s lijevog krila (5. min. 1 čet.)

1:2 Bajić iz peterca, kojeg je na centru izborio Herceg

1:1 Bajić iz polukontre  s lijevog vanjskog (3. min 1. čet)

1:0 za Primorje

Još je samo par minuta ostalo do početka prve utakmice juniorskog Kupa RH. Žapci igraju protiv Primorja koje su prije 10-tak dana dobili 20:12 u nešto izmijenjenim sastavima od onih koji su trenutno u bazenu na dubrovačkom Gružu.