Ml. juniori poraženi od Juga

event 01.03.2019.

Mlađi juniori Jug CO svladali su Mladost rezultatom 12:8 (1:2, 3:2, 2:5, 3:2) u utakmici 3. kola Prvenstva Hrvatske koje se igra u Splitu. Žapci su zauzeli drugo mjesto u skupini i sutra u 9:30 u četvrtfinalu igraju protiv boljeg iz susreta KPK – Zadar 1952. U ranoj fazi utakmice koja je odlučivala o prvom […]

U ranoj fazi utakmice koja je odlučivala o prvom polufinalistu ovogodišnjeg Prvenstva Hrvatske Mladost je povela golom Bušića. Jug je s dva zgoditka preuzeo vodstvo i s tim se rezultatom otišlo na prvu pauzu. Prva polovica druge četvrtine protekla je u znaku Žabaca jer su Narančić, Toni Bušić i Mihić doveli Mladost do vodstva 2 razlike. Nakon što je trener Juga Bobić pozvao time out, Žapci kao da su stali i u slijedećih 10 minuta nisu postigli niti jedan zgoditak, a primili su ih čak sedam. Pri vodstvu Juga 9:4 Tkalčec postiže gol, a nadu u povoljniji ishod vraća Mihaljević pola minute do isteka treće četvrtine.
U zadnjoj dionici Mladost nije uspjela zaprijetiti pobjedi Dubrovčana. Toni Bušić svojim trećim golom smanjio je na 10:7, a nakon nova dva gola Juga, Paić je zabio za konačnih 12:8. Vratar Udović je sakupio 9 obrana.
Mladost turnir nastavlja borbom za polufinale u subotu prije podne, a protivnika će saznati večeras.