Ml. kadeti osigurali polufinale pobjedom protiv Cavtata

event 23.03.2018.

Mlađi kadeti Mladosti još su jednom sjajnom utakmicom obradovali sve prijatelje Žabaca. U trećem kolu Prvenstva Hrvatske nadvisili su Cavtat rezultatom 11:6 (5:0, 4:2, 0:3, 2:1) i izborili izravan prolaz u polufinale u kojem će dočekati pobjednika susreta između Jadrana i večerašnjeg protivnika Cavtata. Kakvu su utakmicu odigrali igrači Mladosti najbolje će oslikati rezultat na […]

Kakvu su utakmicu odigrali igrači Mladosti najbolje će oslikati rezultat na semaforu koji je glasio 8:0 sredinom druge četvrtine. I to ne protiv neke slabe ekipe, već protiv Cavtata koji u svom sastavu ima 11 igrača, nositelja brončane medalje s prošlogodišnjeg Kupa Hrvatske odigranog na Šalati. Ono što je posebno moglo veseliti trenera Šafarića je da se do tako visokog vodstva došlo preko 7 različitih strijelaca. Nakon pauze između 2. i 3. četvrtine kao da su se Žapci malo uspavali te su dozvolili Cavtaćanima da zabiju tri gola u nizu i smanje na 9:5. Žele li naši dečki medalju, a sigurno im je to velika želja, četvrtine kao što je bila večerašnja treća, ne smiju si dozvoljavati u iduće dvije utakmice.
Na samom početku posljednje četvrtine, nakon Roguljevog gola iz peterca za 10:5, pitanje pobjednika je i definitivno riješeno, te je utakmica mirno privedena kraju.
Strijelci za Mladost protiv Cavtata su bili: Rogulj (3), Katičić (2), te po jedan gol Brkić, Halar, Josipović, Gregurić, Antunović i Kvaternik.
Ovom pobjedom, Žapci su osigurali polufinale i slobodno prijepodne tijekom kojeg će s posebnom pažnjom pogledati susret Jadrana i Cavtata. Pobjednik tog susreta bit će protivnik Mladosti u polufinalu koje je po programu u 19:00.
Bravo dečki i držimo fige za slijedeće utakmice!