Mlađe nade startale pobjedom

event 12.09.2019.

Mlađe nade, igrači rođeni 2008. g. i mlađi, otvorile su Prvenstvo Hrvatske pobjedom nad Cavtatom 8:6 (2:2, 4:2, 1:0, 1:2). Naši najmlađi natjecatelji dobro su se snašli u riječkim bazenima. Na otvaranju utakmice poveli su 2:0 pogotcima Erende. Uzvraćaju Cavtaćani s dva pogotka te se na prvi odmor otišlo s neriješenim rezultatom. U drugoj su četvrtini […]

Mlađe nade, igrači rođeni 2008. g. i mlađi, otvorile su Prvenstvo Hrvatske pobjedom nad Cavtatom 8:6 (2:2, 4:2, 1:0, 1:2).

Naši najmlađi natjecatelji dobro su se snašli u riječkim bazenima. Na otvaranju utakmice poveli su 2:0 pogotcima Erende. Uzvraćaju Cavtaćani s dva pogotka te se na prvi odmor otišlo s neriješenim rezultatom. U drugoj su četvrtini igrači Duška Marinića ubacili u veću brzinu, zagrijali svoje motore, te se odvojili s 4 postignuta (Radetić 3, Čolović 1), te 2 primljena pogotka na 6:4 za odlazak na veliki odmor. Do kraja smo vidjeli po dva pogotka s obje strane (za Mladost ih je zabio Erenda) te je konačan rezultat glasio 8:6 za male Žapce.

Program se nastavlja dalje popodnevnim dijelom. Mladostaši utakmicu 2. kola igraju u 18:50 h. Protivnik je Mornar.