Mlađe nade tijesno poražene od Zagreba

event 24.06.2021.

Mlađe nade Mladosti otvorili su kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske minimalnim porazom od Zagreba. Rezultat susreta bio je 9:8 za goste iz Utrina. Iz četvrtine u četvrtinu Zagreb je povećavao svoju prednost, koja je na kraju treće dionice iznosila 7:3. Najmlađi Žapci su u zadnjoj dionici “ubacili u navišu brzinu” te preko raspoloženog Denija Sappea (6 […]

Mlađe nade Mladosti otvorili su kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske minimalnim porazom od Zagreba. Rezultat susreta bio je 9:8 za goste iz Utrina.

Iz četvrtine u četvrtinu Zagreb je povećavao svoju prednost, koja je na kraju treće dionice iznosila 7:3. Najmlađi Žapci su u zadnjoj dionici “ubacili u navišu brzinu” te preko raspoloženog Denija Sappea (6 golova na utakmici) uspjeli smanjiti na minimalnih 9:8.

Od igrača koje vodi trener Banić, osim Sappea, u listu strijelaca se upisao i Antonio Lulić koji je zabio 2 gola.