Mlađi juniori izborili polufinale

event 12.12.2015.

Mlađi juniori Mladosti pobijedili su domaći Zadar sa 20:2 u 3. kolo kvalifikacija za Prvenstvo Hrvatske. Ovom pobjedom dva kola prije kraja osigurali su nastup u sljedećoj fazi natjecanja. Od početka utakmice bilo je jasno da će naši mladići lagano do bodova te su poveli sa 6:0 već u 1. četvrtini. U prve dvije četvrtine […]

Mlađi juniori Mladosti pobijedili su domaći Zadar sa 20:2 u 3. kolo kvalifikacija za Prvenstvo Hrvatske. Ovom pobjedom dva kola prije kraja osigurali su nastup u sljedećoj fazi natjecanja.

Od početka utakmice bilo je jasno da će naši mladići lagano do bodova te su poveli sa 6:0 već u 1. četvrtini. U prve dvije četvrtine primili su po samo jedan gol, dok u posljednje dvije su potpuno zatvorili svoja vrata te nisu primili niti jedan pogodak.

Najefikasniji je bio Mardešić sa 4 pogotka, Markić i Samardić 3, Dedić i Bajić po 2, dok su 1 pogodak postigli Papež, Smolčić i Marić.

Nešto kasnije Vincekovi mladići igraju protiv ZPK koji u 3 utakmice nije upisao niti jedan bod.