Prvo kolo PH za mlađe juniore

Mlađi juniori pobijedili prvaka!

event 12.11.2023.

Izvrstan rezultat iz Rijeke! Sjajan početak naših mlađih juniora koji su u 1. kolu nove sezone Prvenstva Hrvatske na teškom gostovanju na Kantridi, kod branitelja naslova prvaka, Primorja EB izborili sjajnu pobjedu 13:8 (6:0, 2:3, 2:1, 3:4).

Senzacionalan je bio početak igrača trenera Domenica Jureše. U prvih 8 minuta već je bilo 6:0! Nisu na tomu stali naši mladići jer su početkom druge četvrtine poveli i 7:0. Prednjačili su u tom razdoblju Petar Erenda i Matej Šorić koji su postigli svaki po 3 gola. Riječani su prvi pogodak uspjeli postići tek u četvrtoj minuti tog dijela igre, dakle 12. minuti susreta!
Bravo za mlade Žapce!!

Strijelci za Mladost bili su – Petar Erenda 5, Matej Šorić 3, Andrija Čolović 2, te po 1 gol Ivan Maglica, Leo Radetić i Filip Rogić.