Mlađi juniori poraženi u prvom kolu

event 17.02.2022.

Početak Prvenstva Hrvatske za mlađe juniore nije bio po željama trenera Štritofa i njegovih igrača. Jug AO je slavio 11:9 (4:4, 2:1, 1:1, 4:3) boljom igrom u posljednjoj četvrtini. Početak susreta obilježila je dobra igra Žabaca, koji su vodili 3:1 i 4:3, da bi se na prvi odmor otišlo s neriješenim rezultatom. Druga četvrtina je […]

Početak Prvenstva Hrvatske za mlađe juniore nije bio po željama trenera Štritofa i njegovih igrača. Jug AO je slavio 11:9 (4:4, 2:1, 1:1, 4:3) boljom igrom u posljednjoj četvrtini.

Početak susreta obilježila je dobra igra Žabaca, koji su vodili 3:1 i 4:3, da bi se na prvi odmor otišlo s neriješenim rezultatom. Druga četvrtina je bila dosta izjednačena s malim brojem golova i uz neiskorišteni peterac Bučevića. U trećoj četvrtini gledatelji na poljudskom plivalištu vidjeli su po jedan gol sa svake strane.

Odluka o pobjedniku pala je u posljednjoj četvrtini. Mladost je poravnala na 7:7, ali potom Dubrovčani “bježe” na +3, tako da je Žapcima ostalo samo ublažiti poraz golom u posljednjim sekundama.

Vrijedno je zabilježiti učinak našeg vratara Prižmića koji je obranio polovicu udaraca upućenih od strane jugaša, ili preciznije 11 šuteva.

Strijelci za Mladost: Bučević (3), Kirinec (2), Branković (1), Padro (1), Jakuš (1) i Mardešić (1).

Mladost sutra u 11:10 igra protiv POŠK-a 1937 koji je u prvom susretu bio uvjerljiv protiv Jadrana i slavio 14:10.