Mlađi juniori tijesno svladali Medveščak za plasman na finale PH

event 30.06.2021.

Mlađi juniori izborili su pobjedu u napetoj utakmici svladavši Medveščak 13:12 (2:2, 6:1, 3:4, 2:5) te osigurali plasman na završni turnir Prvenstva Hrvatske koji se igra od 22. do 25.7.2021. Početak utakmice bio je neizvjestan da bi u drugoj četvrtini igrači trenera Štritofa ostvarili osjetnih 5 golova razlike. Kada je početkom zadnje dionice Obuljen zabio […]

Mlađi juniori izborili su pobjedu u napetoj utakmici svladavši Medveščak 13:12 (2:2, 6:1, 3:4, 2:5) te osigurali plasman na završni turnir Prvenstva Hrvatske koji se igra od 22. do 25.7.2021.

Početak utakmice bio je neizvjestan da bi u drugoj četvrtini igrači trenera Štritofa ostvarili osjetnih 5 golova razlike.

Kada je početkom zadnje dionice Obuljen zabio svoj četvrti zgoditak i Mladost odveo na 12:7 izgledalo je da će susret završiti uvjerljivim slavljem Žabaca. No Medvjedi se nisu predavali te su nešto više od minute do kraja “prišli” Mladosti za gol zaostatka. U zadnjoj minuti susreta nije bilo golova, pa je Mladost pobjedom izborila plasman na završnicu državnog prvenstva.

Strijelci za Mladost: Obuljen 4, Branković 3, Mardešić 2, Bušić 2, Katičić 1 i Fajković 1.