Mlađi juniori u polufinalu!

event 19.02.2022.

Sjajna igra mlađih juniora Mladosti u četvrtfinalu rezultirala je visokom pobjedom protiv Zadra 1952. Pobjedom 14:9 (5:2, 5:1, 2:2, 2:4) Žapci su izborili polufinale protiv Juga AO u 19:50. Sjajno prvo poluvrijeme i vodstvo Mladosti od 10:3 defacto je odlučilo pobjednika. Efikasan napad i čvrsta obrana osigurali su igračima Ratka Štritofa mirno drugo poluvrijeme. Kompletna momčad […]

Sjajna igra mlađih juniora Mladosti u četvrtfinalu rezultirala je visokom pobjedom protiv Zadra 1952. Pobjedom 14:9 (5:2, 5:1, 2:2, 2:4) Žapci su izborili polufinale protiv Juga AO u 19:50.

Sjajno prvo poluvrijeme i vodstvo Mladosti od 10:3 defacto je odlučilo pobjednika. Efikasan napad i čvrsta obrana osigurali su igračima Ratka Štritofa mirno drugo poluvrijeme. Kompletna momčad je dala puni doprinos u ovoj pobjedi, a za izdvojiti je učinak Padra koji je 5 puta savladao protivničkog vratara, Kirinca koji je uz 3 gola pridodao i 6 izborenih prekršaja, te vratara Prižmića koji je sakupio 10 obrana iz 19 udaraca upućenih u okvir mladostaškog gola.

Slijedi nam Jug AO od kojeg smo izgubili susret prvog kola s dva gola razlike. Dečki su evidentno digli formu tijekom turnira i želimo im da svoje najbolje izdanje prikažu večeras. Sretno Žapci!

Strijelci: Padro (5), Kirinec (3), Jakuš (2), Bučević (1), L. Barišić (1), Branković (1) i Dobrić (1).