Mlađi juniori:Žapci u polufinalu

event 27.01.2018.

Mlađi juniori Mladosti pobijedili su u četvrtfinalu Prvenstva Hrvatske Zadar rezultatom 11:6. U polufinalu igraju protiv Primorja. Početak utakmice bio je jako izjednačen, a Zadrani su čak vodili 3:2 sredinom druge četvrtine. Tada kreće fenomenalna igra mladih Žabaca koji postižu 7 golova u nizu. Skoro dvije četvrtine bez gola bilo je dovoljno za prednost 9:3. […]

Mlađi juniori Mladosti pobijedili su u četvrtfinalu Prvenstva Hrvatske Zadar rezultatom 11:6. U polufinalu igraju protiv Primorja.

Početak utakmice bio je jako izjednačen, a Zadrani su čak vodili 3:2 sredinom druge četvrtine. Tada kreće fenomenalna igra mladih Žabaca koji postižu 7 golova u nizu. Skoro dvije četvrtine bez gola bilo je dovoljno za prednost 9:3. Do kraja susreta mirno su zadržali svoju prednost za slavlje. Ovo je bila velika pobjeda momčadske igre jer su čak osmorica Mladostaša se upisali u listu strijelaca. Najefikasniji bili su Dedić sa 3 i Požarić sa 2 gola.
Polufinale je na rasporedu u subotu u 19:45, a protivnik Mladostašima biti će riječko Primorje.