Turnir na Šalati

Mlađi kadeti izgubili dobiveno

event 29.06.2023.

Na zagrebačkoj Šalati gdje je u tijeku polufinalni turnir Hrvatskog kupa za mlađe kadete, naši su mladići izgubili u 3. kolu već dobivenu utakmicu protiv Medveščaka

Naime, nakon što su u poluvremenu vodili 7:3 i to nakon što su drugu četvrtinu riješili čak 5:0 u svoju korist, te nakon vodstva i poslije tri četvrtine 8:4, u zadnjih 7 minuta je naša momčad stala. Suparnik je to znao iskoristiti, te je Medveščak dobio ovu dionicu čak 6:1 odnosno ukupno 10:9. Pobjedonosni pogodak za Medvjede postigao je Deni Sappe u zadnjoj minuti.
Ipak, unatoč ovom porazu, Mladost bi trebala bez problema proći na završni turnir budući da od pet momčadi dalje idu čak četiri, a tu su se već sada iskristalizirali kao najslabiji sastavi, Opatija LRH i VK Zagreb.

Golove za Mladost protiv Medveščaka su postigli Vito Lokas, Dorian Kumar i Antonio Kumrić po 2, te Tomislav Zore, Šimun Matošević i Jan Butorac po 1 gol.

Sljedeću utakmicu naši mladostaši igraju u petak protiv Solarisa u 12.00 sati.