Mlađi kadeti nadigrali Zagreb i slavili 18:4

event 24.06.2021.

Mlađi kadeti Mladosti uvjerljivom pobjedom otvorili su kvalifikacije za Prvenstvo Republike Hrvatske. Žapci su u srijedu 23.6. na Savi bili bolji od VK Zagreb rezultatom 18:4 (6:2, 5:0, 2:1, 5:1). Žapci koje vodi trener Marinić, s pomoćnikom Sappeom, u prvom poluvremenu su uspostavili prednost od 9 zgoditaka razlike, koji nije istopila niti nešto slabija treća […]

Mlađi kadeti Mladosti uvjerljivom pobjedom otvorili su kvalifikacije za Prvenstvo Republike Hrvatske. Žapci su u srijedu 23.6. na Savi bili bolji od VK Zagreb rezultatom 18:4 (6:2, 5:0, 2:1, 5:1).

Žapci koje vodi trener Marinić, s pomoćnikom Sappeom, u prvom poluvremenu su uspostavili prednost od 9 zgoditaka razlike, koji nije istopila niti nešto slabija treća četvrtina u kojoj su mlađi kadeti pogodili okvir gola 5-6 puta, a mrežu samo dvaput.

Najefikasniji je bio kapetan Erenda s 5 postignutih golova, a slijedili  su ga Čolović i Šorić sa po 4 zgoditka. Tri puta je mrežu pogodio Petrović Malešević, a dva puta Luka Petković.

Kvalifikacije Žapci nastavljaju utakmicom na Šalati 25.4. u 21:00 kada se sastaju s Medveščakom.