Mlađi kadeti počeli pobjedom

event 06.10.2022.

Mlađekadetska momčad našeg kluba pobjedom je otvorila svoje nastupe na završnom turniru Hrvatskog kupa koji se igra u Šibeniku. U 1. je kolu, Mladost pobijedila vršnjake iz korčulanskog KPK 14:8 (2:2, 5:1, 3:1, 4:4). Pobjednik je odlučen što jasno sugerira i kretanje rezultata, u drugoj i trećoj četvrtini. Strijelci za mlade mladostaše bili su Deni […]

Mlađekadetska momčad našeg kluba pobjedom je otvorila svoje nastupe na završnom turniru Hrvatskog kupa koji se igra u Šibeniku. U 1. je kolu, Mladost pobijedila vršnjake iz korčulanskog KPK 14:8 (2:2, 5:1, 3:1, 4:4).

Pobjednik je odlučen što jasno sugerira i kretanje rezultata, u drugoj i trećoj četvrtini.

Strijelci za mlade mladostaše bili su Deni Sappe i Ivan Maglica po 4 gola, Karlo Šindler i Grgur Mihaljević po 2, te po 1 pogodak Josip Švarbić i Ivan Strahonja.
Petak donosi dvije utakmice ili kola, a mladostaši igraju protiv POŠK-a1937 (9.30 sati), te splitskog Jadrana (18.50 sati).