Mlađi kadeti poraženi na kraju turnira

event 29.07.2018.

Mlađi kadeti Mladosti poraženi su od Primorja u utakmici za treće mjesto na završnici Kupa Hrvatske rezultatom 12:5. Žapci su loše ušli u utakmicu te su gubili sa 6:0. Tračak nade pokazao se krajem druge četvrtine kada su smanjili na 7:4, ali u nastavku su ponovo stali i ubilježili uvjerljiv poraz. Utakmicu je obilježilo čak […]

Mlađi kadeti Mladosti poraženi su od Primorja u utakmici za treće mjesto na završnici Kupa Hrvatske rezultatom 12:5.

Žapci su loše ušli u utakmicu te su gubili sa 6:0. Tračak nade pokazao se krajem druge četvrtine kada su smanjili na 7:4, ali u nastavku su ponovo stali i ubilježili uvjerljiv poraz. Utakmicu je obilježilo čak 6 peteraca (po tri na svakoj strani), a čak dva je obranio vratar Mladosti Čosić. Dva gola za Mladost postigao je Brkić, dok su po jedan postigli Josipović, Katičić i Bučević.
S ovim porazom Mladostaši su na kraju zauzeli četvrto mjestu u Kupu Hrvatske.