Mlađi kadeti poraženi na Šalati

event 26.08.2021.

Prva utakmica Prvenstva Hrvatske za mlađe kadete nije bila uspješna za Žapce. Poraženi su naši dečki od Medveščaka, domaćina turnira koji se igra na Šalati, rezultatom 10:4 (2:0, 2:2, 5:0, 1:2). Pogledaju li se rezultati po četvrtinama, vidljivo je da je odluka pala nakon zamjena strana, u trećoj četvrtini, kada su Žapci primili 5 golova […]

Prva utakmica Prvenstva Hrvatske za mlađe kadete nije bila uspješna za Žapce. Poraženi su naši dečki od Medveščaka, domaćina turnira koji se igra na Šalati, rezultatom 10:4 (2:0, 2:2, 5:0, 1:2).

Pogledaju li se rezultati po četvrtinama, vidljivo je da je odluka pala nakon zamjena strana, u trećoj četvrtini, kada su Žapci primili 5 golova a nisu postigli niti jedan.
Strijelci za Mladost: Petrović Malešević (2), Čolović (1) i Čorkalo (1).

U drugom kolu Žapci igraju protiv POŠK-a 1937 u 20:45.