Mlađi kadeti potopili Zadrane

event 27.01.2017.

Uvjerljivom pobjedom protiv Zadra (20:4) mlađi kadeti Mladosti otvorili su turnir poluzavršnice Prvenstva Hrvatske. Više od prve dvije četvrtine naši mladići nisu primili pogotka te su poveli sa 12:0 te je pobjednik bio odlučen. Do kraja utakmice nastavila se golijada Žabaca, a prednjačili su Jugovac i Bucić sa po 4 gola. Čak trojica Mladostaša postigla […]

Uvjerljivom pobjedom protiv Zadra (20:4) mlađi kadeti Mladosti otvorili su turnir poluzavršnice Prvenstva Hrvatske.

Više od prve dvije četvrtine naši mladići nisu primili pogotka te su poveli sa 12:0 te je pobjednik bio odlučen. Do kraja utakmice nastavila se golijada Žabaca, a prednjačili su Jugovac i Bucić sa po 4 gola. Čak trojica Mladostaša postigla su po tri pogotka (Goršeta, Mihaljević i Tkalčec), 2 gola je dao Brkić, a 1 Pantlik.

Nakon ovako uvjerljive pobjede možemo reći da su Mladostaši već jednom nogom zakoračili za turnir završnice. U subotu ih čekaju dvije utakmice, protiv Jadrana u 10:30 te poslijepodne protiv Medveščaka u 20 sati.