Mladi Žapci poraženi od aktualnog prvaka

event 14.07.2020.

Mlađi juniori HAVK Mladost poraženi su u 4. kolu Kupa RH. Bolji od njih bili su aktualni prvaci, igrači splitskog Jadrana, 13:8. Dobro su se držali igrači Nikice Gulina 3 četvrtine. U posljednjih 8 minuta Jadran je ubacio u veću brzinu i potvrdio status pretendenta za naslov. Ovim porazom Mladost je izgubila šansu ući među […]

Mlađi juniori HAVK Mladost poraženi su u 4. kolu Kupa RH. Bolji od njih bili su aktualni prvaci, igrači splitskog Jadrana, 13:8.

Dobro su se držali igrači Nikice Gulina 3 četvrtine. U posljednjih 8 minuta Jadran je ubacio u veću brzinu i potvrdio status pretendenta za naslov.

Ovim porazom Mladost je izgubila šansu ući među 4 prvoplasirana sastava, ali i dalje ostaje borba za 5. mjesto.

Slijedeća utakmica na rasporedu je u srijedu ujutro, kada Žapci igraju protiv domaćina Zadra. Utakmica je na rasporedu u 10,30 sati.