kadetski turnir u makarskoj

Mladost osvojila “Mladi Galeb”

event 29.09.2024.

Odličnu nedjelju nakon prvog mjesta seniora na kvalifikacijskom turniru Eurokupa u Zagrebu, te bronce mlađih juniora na Hrvatskom kupu u Zadru, upotpunila je i sjajno začinila vijest iz Makarske

Na tamošnjem 23. po redu međunarodnom turniru „Mladi Galeb” za igrače rođene 2011. i mlađe, a kojeg organizira makarski Galeb MR, Mladost je osvojila prvo mjesto!
U finalu je Mladost svladala subotički Spartak 13:8 (2:4, 4:2, 2:2, 5:0).

Na turniru koji je počeo u četvrtak 26. rujna i na kojem jen sudjelovalo čak 16 momčadi iz Hrvatske, Mađarske, Njemačke, Slovenije, Crne Gore i Srbije, Mladost je redom pobijedila – Medveščak 13:7, makarski Galeb MR 15:3 i mariborski Branik 19:7 (sve u skupini); u četvrtfinalu je svladan Jug AO 16:5; u polufinalu i beogradski Partizan 11:9, te u već navedenom finalu, Spartak iz Subotice 13:8.

Tu nije kraj nagradama. Najbolji igrač turnira je naš Vito Lokas, dok je trofej za najboljeg strijelca osvojio još jedan mladostaš, Toni Cvitan postigavši 20 golova.

Čestitke dečkima i treneru – bravo mladostaši!