Mladost poklekla u zadnjoj četvrtini

event 25.11.2021.

Jug AO je svladao Mladost u 3. kolu Premier lige u utakmici igranoj u Beogradu. Rezultat je bio 13:10 (3:2, 2:3, 3:4, 5:1). Žapci, kojima je ovo bila druga teška utakmica u danu, dobro su se držali prve tri četvrtine. U više navrata su naši dečki bili u vodstvu, početkom treće četvrtine i sa +2, […]

Jug AO je svladao Mladost u 3. kolu Premier lige u utakmici igranoj u Beogradu. Rezultat je bio 13:10 (3:2, 2:3, 3:4, 5:1).

Žapci, kojima je ovo bila druga teška utakmica u danu, dobro su se držali prve tri četvrtine. U više navrata su naši dečki bili u vodstvu, početkom treće četvrtine i sa +2, ali nisu izdržali do kraja. Treća osobna Lazića na 11 minuta prije kraja susreta, pa nedugo zatim isključenje Pliskeviča s pravom zamjene, i za ovu mladu Mladost to je bilo previše.

U posljednjoj četvrtini Jug je nanizao 5 golova i osigurao pobjedu, koju je svojim drugim golom na samom kraju smanjio Bajić.

Turnir ide dalje, a Mladost nakon ovog “beskonačnog dana” sutra očekuje još jedan jaki sastav. Protiv Partizana Žapci igraju u 17:00.

Strijelci protiv Juga AO: Dašić (3), Bajić (2), Lazić (2), Biljaka (1), Rakovac (1), Biljaka (1) i Vrbnjak (1).