Mladost poražena u Gružu

event 30.10.2021.

Jug AO je opravdao ulogu favorita i na svom Gružu pobijedio Mladost 15:7 (3:1, 4:3, 6:1, 2:2). Domaćin je čitav susret imao prednost koju je u prvom poluvremenu ugrožavao raspoloženi Dašić. Marin je dobar dio utakmice bio jedini strijelac u momčadi, slično kao protiv C. zvezde u kvalifikacijama za Ligu prvaka. No nakon zamjene strana […]

Jug AO je opravdao ulogu favorita i na svom Gružu pobijedio Mladost 15:7 (3:1, 4:3, 6:1, 2:2).

Domaćin je čitav susret imao prednost koju je u prvom poluvremenu ugrožavao raspoloženi Dašić. Marin je dobar dio utakmice bio jedini strijelac u momčadi, slično kao protiv C. zvezde u kvalifikacijama za Ligu prvaka. No nakon zamjene strana uslijedilo je crno razdoblje, blackout, kada Žapci primaju čak pet zgoditaka u samo dvije i pol minute i Jug odlazi na 12:4. Od tog trenutka do kraja susreta Mladost je odigrala rezultatski ravnopravnu utakmicu, za konačnih 15:7.

Uz Dašića koji je zabio 4 gola, strijelci su bili Bajić, Lazić i Rakovac sa po jednim golom.

Žapcima slijedi utakmica s Mornarom, iduće subote na Savi. Trener Bajić te Biljaka i Lazić će prvi dio tjedna provesti s hrvatskom reprezentacijom na sparing utakmicama u Italiji.