Mladost povela u polufinalu

event 19.04.2017.

U prvoj utakmici polufinala Prvenstva Hrvatske Mladostaši su u Zagrebu savladali Primorje rezultatom 12:8. Žapci nisu dobro ušli u utakmicu te su sredinom druge četvrtine gubili dva gola razlike, ali tada kreće preokret. Do sredine treće četvrtine serijom 6:0 preuzimaju vodstvo koje nisu više ispuštali do kraja. Motor preokreta bio je Bukič koji je u […]

U prvoj utakmici polufinala Prvenstva Hrvatske Mladostaši su u Zagrebu savladali Primorje rezultatom 12:8.

Žapci nisu dobro ušli u utakmicu te su sredinom druge četvrtine gubili dva gola razlike, ali tada kreće preokret. Do sredine treće četvrtine serijom 6:0 preuzimaju vodstvo koje nisu više ispuštali do kraja. Motor preokreta bio je Bukič koji je u tom periodu postigao sa svoja tri gola na utakmici.

Ovom pobjedom Mladostaši su poveli 1:0 u polufinalnoj seriji koja se igra na dvije pobjede. U subotu u Rijeci se igra druga utakmica. Ako Mladost slavi Rijeci, izborit će nastup u finalu,