Mladost remizirala s Cavtatom u utakmici punoj četveraca

event 01.09.2021.

U svom četvrtom nastupu na Prvenstvu Hrvatske u Korčuli Žapci su odigrali neriješeno s Cavtatom 6:6 (1:0, 0:3, 2:2, 3:1) i prolaz u polufinale tražiti će 2.9. u 10:40 protiv Medveščaka. Nakon početnih 1:0 za Mladost u prvoj četvrtini, Cavtaćani u nastavku rade seriju od 4:0, te početkom treće dionice imaju visokih 4:1. Mladost “kreće u […]

U svom četvrtom nastupu na Prvenstvu Hrvatske u Korčuli Žapci su odigrali neriješeno s Cavtatom 6:6 (1:0, 0:3, 2:2, 3:1) i prolaz u polufinale tražiti će 2.9. u 10:40 protiv Medveščaka.

Nakon početnih 1:0 za Mladost u prvoj četvrtini, Cavtaćani u nastavku rade seriju od 4:0, te početkom treće dionice imaju visokih 4:1. Mladost “kreće u lov” na rezultat i malo po malo smanjuje prednost plavih. U zadnjoj četvrtini naši dečki su pružili najbolju igru i stigli do neodlučenog ishoda.

Kuriozitet susreta je da je ekipa Cavtata svojih prvih 5 golova postigla iz četveraca.

Sutra Žapcima slijedi ogled s Medveščakom s kojim su ovog ljeta odigrali nekoliko susreta s različitim ishodima. Bilo je tu pobjeda i jednih i drugih, a jedan susret je završio i neriješenim rezultatom.

Strijelci za Mladost: Strahonja 2, Maglica 1, Štefelić 1, Lukšić 1 i Sappe 1.