Mladost startala pobjedom na turniru F8 Regionalne vaterpolo lige

event 05.05.2016.

U prvom kolu međunarodnog turnira F8 Regionalne vaterpolo lige za mlađe juniore, Mladost je pobjedila Banjicu rezultatom 11:6 (3:1, 2:2, 4:2, 2.1). Od samog početka Mladostaši su bili znatno bolji od Beograđana, koji su se jedino polovicom 3. četvrtine uspjeli približiti na gol zaostatka. No tada Smolčić postiže dva gola za redom u samo 40 […]

U prvom kolu međunarodnog turnira F8 Regionalne vaterpolo lige za mlađe juniore, Mladost je pobjedila Banjicu rezultatom 11:6 (3:1, 2:2, 4:2, 2.1).

Od samog početka Mladostaši su bili znatno bolji od Beograđana, koji su se jedino polovicom 3. četvrtine uspjeli približiti na gol zaostatka. No tada Smolčić postiže dva gola za redom u samo 40 sekundi i mladi Žapci se odvajaju na, pokazat će se kasnije, nedostižnih 8:5.
U Mladosti su dominirali Herceg i Mardešić (na slici) sa 3 zgoditka, te Bajić i Smolčić sa 2 pogotka, dok je jedan zabio Samardžić. U ekipi Banjice (radi se o drugom sastavu beogradskog Partizana) 3 zgoditka je postigao Živojinović.
U petak Mladost igra s Radničkim iz Kragujevca i Jadranom iz Herceg Novog.