Mladost uvjerljivo startala u Kupu Hrvatske – slijedi utakmica protiv Juga

event 02.12.2016.

U neravnopravnoj utakmici 1. kola kvalifikacija za Kup Hrvatske Mladost je svladala Marsoniu iz Slavonskog Broda rezultatom 45:0 (12:0, 11:0, 12:0, 10:0). Bilo je to zagrijavanje za utakmicu 2. kola koja se u 21:15 sati igra protiv Juga. Nakon 1. četvrtine prva postava Mladosti je sjela na klupu i počela polako razmišljati o večerašnjoj utakmici […]

U neravnopravnoj utakmici 1. kola kvalifikacija za Kup Hrvatske Mladost je svladala Marsoniu iz Slavonskog Broda
rezultatom 45:0 (12:0, 11:0, 12:0, 10:0). Bilo je to zagrijavanje za utakmicu 2. kola koja se u 21:15 sati igra protiv Juga.

Nakon 1. četvrtine prva postava Mladosti je sjela na klupu i počela polako razmišljati o večerašnjoj utakmici protiv europskih prvaka – Juga,a riječ u bazenu su preuzeli mladi Žapci i nastavili puniti mrežu Brođana, domaćina finalnog turnira Kupa Hrvatske.
Visokoj pobjedi najviše su pridonijeli Lazić s 9 pogodaka i Mardešić s 8, te Herceg i Valečić sa po 5 zgoditaka.
Mladi igrači su ovime ispisali lijepu pozivnicu svojim navijačima da ih podrže u borbi za plasman u završnicu Kupa.

Drugo kolo kvalifikacija nastavlja se večeras, utakmicom protiv Juga koji je u prvom kolu nadvisio Medveščak rezultatom 20:6.